rxone_45-1
Pierwszy
Motocyklod Junaka
rxone_45l
Wyrzuć mapę,
po prostu jedźprzed siebie
rxone_-kufry
A to jedynie wstęp do dłuższej przygody
Wstęp Incididunt

Stylistyka

Junak RX One 125

Junak z dumą prezentuje RX One 125. Dopracowany w każdym detalu, niezawodny i niezwykle uniwersalny przedstawiciel segmentu adventure, któremu możesz zaufać. Zawsze.

Motocykl, który sprawdzi się wszędzie i prowokuje do wyjazdu poza miasto. Wyrzuć mapę, po prostu jedź przed siebie i odkrywaj na nowo.

Junak RX One 125 to pełnoprawny motocykl turystyczny dla posiadaczy prawa jazdy B. Duże koła, szeroki skok zawieszenia, wysoka owiewka i pełne orurowanie otrzymujesz w standardzie.

RX One 125 oferuje także wydajny układ hamulcowy składający się z dwóch hydraulicznych układów tarczowych uzbrojonych w CBS dla poprawy Twojego bezpieczeństwa na śliskiej nawierzchni.

Sercem motocykla jest sprawdzona jednostka generująca 10.34 KM przy znikomym apetycie na paliwo dzięki zastosowaniu układu elektronicznego wtrysku. Usiądź za sterami Junaka RX One 125 i doceń rasowe brzmienie wydechu, który zaskoczy nie jednego. Podobnie jak elektroniczna deska rozdzielcza oparta na wysokiej jakości wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

Bądź zauważony za sprawą wydajnej lampy przedniej oraz tylnego klosza full LED i bądź zawsze w kontakcie za sprawą gniazda USB w standardzie.

Cechy

125 CM³

CZTEROSUWOWY, JEDNOCYLINDROWY, OHC

7,6 KW / 10,34 KM (PRZY 8500 RPM)

ELEKTRYCZNY

TARCZOWY HYDRAULICZNY

TARCZOWY HYDRAULICZNY

100 / 80 – 17

120 / 80 – 17

169 KG

CZARNO-CZERWONY, SREBRNO-NIEBIESKI